Nejprodávanější produkty

Články

Slevy

Detektor kovů Minelab CTX 3030 profesional

Nový produkt

Verze detektoru s kompletním příslušenstvím včetně bezdrátových sluchátek, auto nabíječky a náhradního bateriového boxu atd.

Více informací

1 Položka

42 990,00 Kč s DPH

-13 910,00 Kč

56 900,00 Kč s DPH

Více informací

FBS2 nejmodernější technologie v detektorech kovů na současném světovém trhu

K detektoru nyní dostanete: kryt sondy, bateriové pouzdro, sluchátka Koss UR30, bezdrátový přijímač WM10, aku blok a nabíječku, kryt elektroniky a zadní bateriové části, auto nabíječku bateriového blokuvýukové DVD v češtině natočené týmem Lovce pokladů.

Než začneme s rozsáhlým popisem funkcí detektoru, podíváme se na jeho konstrukci. Ta je zcela nová a nevychází z žádného hobby detektoru, které společnost uvedla v předchozích letech na trh. Unikátní je samozřejmě možnost detektor ponořit až do tří metrů a vodotěsnosti přístroje je částečně podřízena i konstrukce. Použité materiály jsou špičkové, čemuž bude také odpovídat cena detektoru. Ta by se měla vyhoupnout nad prozatimní jedničku v nabídce VLF detektorů, Minelab E-Trac.

Detektor kovů Minelab CTX 3030

Popis základních vlastností detektoru kovů CTX 3030

Minelab rozdělil popis CTX 3030 do šesti hlavních oblastí a myslím si, že se tohoto jejich rozdělení můžeme dobře držet.

vodotěsnýVodotěsný

S detektorem byste se měli stejně snadno pohybovat jak na souši, tak ve vodě. Nejedná se o klasický detektor pro potápěče, ale o přístroj pro všechny hledače, kteří by rádi měli možnost chodit také okolo pobřeží, ať už se bude jednat o moře nebo rybníček za vesnicí. Detektor je vodotěsný do 3 metrů, což na oblíbené brodění určitě stačí.

bezdratovýBezdrátová sluchátka

Minelab postavil vlastní bezdrátovou jednotku a vydal se směrem, který využívají všechny společnosti zabývající se profesionálním přenosem zvuku. K jednotce máte možnost připojit v podstatě jakákoli Vaše oblíbená sluchátka. Díky tomu je nejenom zachována volnost pohybu, ale navíc nejste omezeni na jeden nebo dva typy s vestavěnou elektronikou.

FE-CODiskriminace Fe-CO

Detektor využívá jedinečný diskriminační vzorec Minelabu, který vychází z možnosti diskriminovat jak dle povrchové vodivosti, tak podle relativního množství železa. Navíc jsou u přístroje nastavitelné tónové profily. Jedinečná by měla být funkce Target Trace umožňující sledovat více cílů najednou. Osobně jsem opravdu zvědav, jak se přístroj ukáže v hodně zaneřáděných lokalitách.

GPSGPS

Delší dobu jsme spekulovali, který výrobce si GPS do přístroje přidá. Součástí detektorů je pak i program pro uchovávání dat a práce s mapami. Nová fukce GPS FindPoints a GeoHunts Vám tak dovolí si Vaše přenosné přístroje nechat doma.

GPXMapování na vašem PC

Pohodlně můžete nahrát nastavení detektoru nebo umístění nálezů pomocí aplikace XChange2. Připojte fotografie a texty a vytvářejte různé skupiny a kategorie.

 

barevný LCD pro detektor kovůBarevný LCD

Barvy nejsou u CTX 3030 pouze pro krásu. Výrazně zpřesňují informace o předmětu a hodně tak podporují diskriminační vlastnosti detektoru.

 

Detektor kovů CTX 3030

Objevujte historii s detektorem Minelab CTX 3030

Garance nejlepší cenyDetektor umožňuje snadné přijetí nebo odmítnutí cílů, což by Vám mělo hodně usnadnit práci v terénu. Diskriminační vzory jsou pak automaticky ukládány do aktuálního režimu vyhledávání. Během hledání displej zobrazuje všechny cílové informace, takže by Vám tak nemělo nic uniknout.

Jak již bylo výše napsáno, displej je barevný. Na LCD se zobrazuje číselná hodnota vodivosti a železa, ukazatel hloubky uložení, citlivosti atd. Díky novým funkcím sledování více cílů, Vám detektor umožní najít i ty nejdrobnější cíle v těch nejvíce odpady zaneřáděných oblastech.

Veškeré Vaše nálezy pak můžete okamžitě zaznamenávat pomocí GPS. Zde využíváte funkce GeoTrail pro sledování oblastí, kde jste se již pohybovali a FindPoints pro zaměření míst nálezů. Veškerá data si můžete pohodlně doma zobrazit v mapách společnosti Google na Vašem PC. Myslím, že si tak dobře udržíte přehled o Vašich lokalitách a zároveň se Vám budou lépe plánovat další hledačské výpravy.

detektor kovů Minelab CTX 3030

Recenze

Napsat recenzi

Detektor kovů Minelab CTX 3030 profesional

Detektor kovů Minelab CTX 3030 profesional

Verze detektoru s kompletním příslušenstvím včetně bezdrátových sluchátek, auto nabíječky a náhradního bateriového boxu atd.